“ULUBEY’DE SON 1 AYDA 12 KM YOL ASFALTA KAVUŞTU”

asfaltseferberligiulubey

 

“ULUBEY’DE SON 1 AYDA 12 KM YOL ASFALTA KAVUŞTU”

Ulubey Belediyesi ilçedeki asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

 

Sıcaklıkların mevsim normalleri üzerinde seyir etmesini fırsat bilen Ulubey Belediyesi, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle son 1 ayda Sıcak asfalt, emisyon kaplama asfalt olmak üzere toplamda 12 KM asfalt çalışması gerçekleştirdi.

İlçe genelinde yürütülen yol bakım onarım, genişletme, beton yol ve asfaltlama çalışmalarıyla vatandaşların daha kaliteli ve kullanışlı yollara kavuşmasını hedefleyen Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, “Gece gündüz demeden milletimize hizmet yolunda çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz.” dedi.

 

“ULUBEY’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ”

İlçe genelinde konforlu ulaşım için çalışmaların titizlikle sürdüğünü söyleyen Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, son 1 ayda yapılan asfaltlama ve yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yaptı.

Başkan Türkcan; “Ordu Büyükşehir Belediyemiz ile yapmış olduğumuz asfalt programı kapsamında Ohtamış mahallemizin Sırageçe ve Karşıkol sokaklar ve Doğulu – Fındıklı – Akpınar bağlantı yolu ile Yenimahalle’de Sıcak asfalt, emisyon kaplama asfalt olmak üzere toplamda 12 KM yolu asfalta kavuşturduk. Ayrıca, Sayaca, Şeyhler, Kadıncık, Karakoca, Kumrulu mahallelerimizde asfalt iyileştirme ve yama çalışmaları yapıldı. Destekleri için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e, Fen İşleri Daire Başkanımız Dursun Ali Kırmızıtaş’a ve sorumluluk bölgelerinde gayretle çalışan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.dedi.

 

BAŞKAN TÜRKCAN; “BETON YOL VE BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

Ulubey’de yürütülen Asfalt yol yapım işlerinin yanı sıra, beton yol ve bakım onarım gibi çalışmalara da değinen Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan; “İlçemiz genelinde aynı anda birçok mahallede yol bakım onarım, beton yol ve genişletme çalışmalarımız devam ediyor. Akoluk mahallemizin ana yolu ile Ulubey Ohtamış – Gürgentepe Gültepe bağlantı yolunda genişletme çalışmaları yürütüyoruz. Elmaçukur, Kardeşler, Güzelyurt, Durak ve Koşaca mahallelerimizde ise yol bakım onarım ve kanal açma çalışmalarımızı tamamladık. Karakoca mahallemizde Beton Yol çalışması gerçekleştirdik.” dedi.